Bitcoin osiąga lepsze wyniki niż akcje podczas cichego miesiąca.

Drugi najlepszy miesiąc Bitcoin’a
Stocks kradną Bitcoin’s thunder

Bitcoin ma jeden z najcichszych miesięcy w historii.

Według danych dostarczonych przez platformę analizy kryptokurrency Skew, flagowy kryptokurrency jest na dobrej drodze do zamknięcia sierpnia ze skromnym dwuprocentowym wzrostem.

Drugi najlepszy miesiąc Bitcoin’a
W dniu 17 sierpnia, BTC wzrosła do 12.473 dolarów na giełdzie Bitstamp, która pozostaje na wysokim poziomie w 2020 roku.

Rajd okazał się błyskawiczny; górna kryptokryptokryptokryta poprawiła się o pięć procent następnego dnia i nie utrzymała swojego impetu przez resztę sierpnia.

Niemniej jednak, Bitcoin Era będzie rejestrował swoje drugie co do wysokości miesięczne zamknięcie, jeśli byki zdołają utrzymać poziom 11.400 dolarów.

31 sierpnia zakończy się również trzeci kwartał tego roku. Bitcoin będzie miał swój najbardziej udany 3. kwartał od 2017 roku, osiągając 27%.

Krypto waluta Bitcoinu wzrosła o 63 proc. rok do roku i o 22 proc. w stosunku do roku poprzedniego.

Powiązane z .
Max Keiser Gloats Over Subpar Performance of Bitcoin Cash (BCH) and Bitcoin SV (BSV)
Stocks kradną Bitcoin’s thunder
Tymczasem amerykański rynek akcji ma mieć swój najsilniejszy sierpień od 20 lat, ponieważ akcje nadal uparcie ignorują gospodarczą przygnębienie spowodowane trwającą recesją.

S&P 500 i ciężki technicznie Nasdaq aktualizują w sierpniu tego roku nowe, wszechobecne rekordy. Dow jest również tylko o trzy procent niższy od swojego rekordowego poziomu zamknięcia.

Fakt, że Bitcoin uzyskał lepsze wyniki niż S&P 500 nie powinien dziwić, ponieważ jest to utrzymujący się trend w ostatnim roku.
Górna kryptokurna waluta zaczęła pokazywać swoją stronę ryzyka w sierpniu, handlując złotem, po tym jak żółty metal osiągnął poziom 2.075$.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.