Global Digital Industry Group rozpoczyna działalność wydobywczą Bitworld

Gigant kryptowalut z ZEA, Global Digital Industry Group (GDIG), założył swoją spółkę zależną Bitworld i zainwestuje 50 milionów dolarów w firmę do 2021 roku, pracując nad budowaniem obecności firmy w branży wydobywczej Bitcoin Billionaire i Ethereum na Bliskim Wschodzie.

GDIG wyznaczył swojego szefa górnictwa, Plancka Danny’ego, na dyrektora generalnego Bitworld.

Na zdjęciu powyżej: Planck Danny w biurze Dubai Burj Khalifa ze swoim zespołem

GDIG powiedział, że tradycyjna branża wydobywania waluty cyfrowej jest ograniczona przez wymagania dotyczące zasilania, produkcji sprzętu, kanałów zakupu i innych ograniczeń zasobów, co utrudnia tradycyjnym firmom finansowym inwestowanie w stabilne i dochodowe projekty wydobywania waluty cyfrowej.

Na Bliskim Wschodzie koszt zasobów ropy i energii elektrycznej jest niski, ale zdolności produkcyjne maszyn górniczych podlegają większym ograniczeniom, a najnowocześniejsze i wydajne maszyny górnicze są produkowane głównie w regionie Azji i Pacyfiku.

Dzięki utworzeniu Bitworld region Bliskiego Wschodu nie będzie już podlegał wpływowi zdolności produkcyjnych maszyn górniczych w innych regionach, a Bitworld będzie w stanie dać pierwszeństwo dostawom własnych kopaczy do firm w regionie.

Dyrektor generalny Planck Danny, współzałożyciel GDIG, powiedział: „Bitworld wykorzysta swoje możliwości badawczo-rozwojowe, aby zaopatrywać nie tylko siebie, ale także cały Bliski Wschód w najnowsze, wysokowydajne profesjonalne maszyny górnicze.

„Bitworld będzie również odgrywał ważną rolę w zapewnianiu równoważnej mocy obliczeniowej w branży wydobywczej zastawów praw do cyfrowej waluty i maszyn górniczych i jest już zainteresowany przyszłą współpracą z wieloma firmami energetycznymi na Bliskim Wschodzie oraz w regionie Azji i Pacyfiku”.

Bitworld będzie również badać nowe kierunki, otwierając BTC , ETH i inne usługi przetwarzania w chmurze, aby pomóc zrównoważyć koszty zużycia energii w globalnych kopalniach

Z siedzibą w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich, na 132.piętrze Burj Khalifa, zatrudnia ponad 70 pracowników, prowadzi działalność w dwóch głównych obszarach działalności: wydobywaniu walut cyfrowych i fundacji Global Digital Industry Group.

Zaangażowana w kilka projektów blockchain, takich jak IPFS, BTW, CDS itp., Jest globalną firmą, która buduje i inwestuje w firmy blockchain na całym świecie. Jedna z najbardziej aktywnych firm inwestycyjnych w przestrzeni blockchain na Bliskim Wschodzie.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert.